Житло

ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ З БТІ

Довідка з БТІ – документ, який необхідний для здійснення певних дій з нерухомістю. Яких саме і як отримати цю довідку?

КОЛИ ТРЕБА ОФОРМЛЮВАТИ ПЕРЕПЛАНУВАННЯ КВАРТИРИ

Час від часу всі ми стикаємося з необхідністю проведення певних ремонтних робіт у своєму жилому приміщенні. Розберемось: ремонт буде включати перепланування, який порядок отримання дозволу на його проведення і коли такий дозвіл не потрібен.

ЯК «ВИПЛИВТИ» ПІСЛЯ ПОТОПУ

Затоплення квартири (стеля, стіни намокли, іноді вода капає чи ллється зверху) – досить поширена ситуація для жителів багатоповерхових будинків. Іноді доводиться випливати з того, що налилося зверху. Тому важливо знати, що робити в правовому полі після того, як вдасться припинити водну течію зверху.

ОРЕНДА ЖИТЛА: З ВИКУПОМ ЧИ БЕЗ?

Власного житла немає, треба винаймати. Як оформити договір найму житла? Яку саме форму вибрати? Як потім припинити договір? Відповіді на ці та інші питання, а також корисні поради - нижче

ЯК РЕАЛІЗУВАТИ СВОЄ ПРАВО НА БЕЗОПЛАТНЕ ОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ?

З цієї інструкції Ви дізнаєтесь про всі етапи безоплатного отримання земельної ділянки. А таких ділянок можна отримати мінімум п’ять! Куди скаржитися, якщо вам відмовляють?

ЯК ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВІЛЬНУ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ?

З цієї інструкції Ви можете дізнатись про шляхи отримання інформації про земельні ділянки. Зокрема, для подальшої приватизації. І як оскаржувати відмову чи відписку.

УЗАКОНЕННЯ САМОЧИННОГО БУДІВНИЦТВА

З цієї інструкції ви дізнаєтесь про те, що таке самочинне будівництво та як його узаконити.