Влада

АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОРУПЦІЮ

У цій інструкції Ви дізнаєтесь про види корупційних правопорушень, за які посадовець притягається до адміністративної відповідальності.

ХТО ТАКА «СЛУЖБОВА ОСОБА»

З цієї інструкції Ви дізнаєтесь про поняття "службова особа", хто нею може бути, а хто нею не є.

ЯК ЗНАЙТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОРУПЦІОНЕРІВ?

З цієї інструкції Ви дізнаєтесь де можна знайти інформацію про корупціонерів, за що їх притягнуто до відповідальності та про порядок отримання такої інформації.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ, КОЛИ ПРАВООХОРОНЕЦЬ ПРИМУШУЄ ПІДПИСАТИ ПРОТОКОЛ

З цієї інструкції ви дізнаєтесь про свої права та про те, як протидіяти спробам правоохоронців примусити підписати вас протокол.

ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА БУДІВНИЦТВО

З цієї інструкції Ви дізнаєтеся, як отримати дозвіл на будівництво об'єктів нерухомості, і при цьому не загубитися в лабіринтах бюрократії.

ЯК ПОСКАРЖИТИСЯ НА ПРОКУРОРА

Ви дізнаєтеся, на які дії прокурора і куди можна поскаржитися, а також до якої відповідальності можуть притягнути прокурора.

КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ДЕ ВІН Є І ЩО З НИМ РОБИТИ

В яких сферах найчастіше може виникнути конфлікт інтересів? Яка передбачена відповідальність за прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів? Родичі працюють на одному підприємстві чи в раді. Чи не порушують вони закон? І як треба діяти в цих та інших спірних ситуаціях?

ПРИЗНАЧЕННЯ НА РОБОТУ РОДИЧА

З цієї інструкції Ви дізнаєтеся, які обмеження передбачає українське законодавство з приводу спільної праці родичів на одному підприємстві/ в одній установі.