Особисті документи

НОВИЙ ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ТА ВИДАЧІ ДОВІДКИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

4 березня 2015 року набули чинності зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які суттєво змінили порядок оформлення та видачі довідки переселенця внутрішньо переміщеній особі.

ПРОЗОРІСТЬ ВЛАСНОСТІ: ЯК ЗНАЙТИ МАЙНО БУДЬ-ЯКОЇ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

Про пошук майна людини за допомогою відкритих реєстрів власності

ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ: ВТРАТА, ОТРИМАННЯ, ОБМІН, ВКЛЕЮВАННЯ ФОТО

Як обміняти пошкоджений паспорт або отримати новий – замість втраченого. Скільки це коштує і які документи потрібні. Чи потрібно платити за вклеювання фото до паспорту в 25 і 45 років?

НАРОДИВ ДИТИНУ – ЗАРЕЄСТРУЙ!

З Інструкції ви можете дізнатися про вимоги, що встановлені законом для отримання свідоцтва про народження дитини, про відповідальність за порушення строків реєстрації дитини та вартість цієї процедури

МИСТЕЦТВО РОЗЛУЧАТИСЯ

Ви дізнаєтеся про вимоги, встановлені законом для розірвання шлюбу, вартість цієї юридичної дії і особливості різних ситуацій

ЯК ОДРУЖИТИСЯ ЗА 85 КОПІЙОК

Дізнаєтесь про процедуру і вартість реєстрації шлюбу в Україні

ПРІЗВИЩЕ ПРИ ОДРУЖЕННІ: ЗМІНИТИ ЧИ ЗАЛИШИТИ?

Яке прізвище можна взяти при реєстрації шлюбу, хто з подружжя може це зробити, які документи треба поновити після зміни прізвища, а також скільки коштує зміна прізвища і паспорта.