Бізнес

ПЕРЕВІРКИ ПРОДУКЦІЇ ПІД ЧАС ЗДІЙСНЕННЯ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ

З цієї інструкції Ви дізнаєтесь про порядок здійснення ринкового нагляду і контролю продукції Держспоживінспекцією та іншими державними органами. Ситуація: Надмірні перевірки підприємств змушують керівників цих підприємств погоджуватись на хабар посадовій особі контролюючого органу для нормальної роботи підприємства. Ситуація передбачає, що підприємство не порушує закон та не повинно викликати особливу увагу у контролюючих органів.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КОНТРОЛЬНА ЗАКУПІВЛЯ ДЕРЖСПОЖИВІНСПЕКЦІЄЮ?

З цієї інструкції ви дізнаєтесь про те, яким чином Держспоживінспекція здійснює перевірку встановлення відповідності отриманої продавцем (виконавцем) плати за реалізований споживачеві товар (замовлену, надану послугу) справжній його вартості шляхом негласної контрольної закупівлі. Ситуація: Надмірні перевірки підприємств змушують керівників цих підприємств погоджуватись на хабар посадовій особі контролюючого органу для нормальної роботи підприємства. Ситуація передбачає, що підприємство не порушує закон та не повин...

ПЕРЕВІРКИ ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЕРЖГІРПРОМНАГЛЯДОМ

З цієї інструкції Ви дізнаєтесь про порядок проведення перевірки органами Держгірпромнагляду. Ситуація: Надмірні перевірки підприємств змушують керівників цих підприємств погоджуватись на хабар посадовій особі контролюючого органу для нормальної роботи підприємства. Ситуація передбачає, що підприємство не порушує закон та не повинно викликати особливу увагу у контролюючих органів.

ЯК ПЕРЕСЕЛЕНЦЮ СТАТИ ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ-ПІДПРИЄМЦЕМ?

З цієї інструкції ви дізнаєтесь, як вимушеному пересленцю зареєструватись як фізична особа-підприємець.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИКОРИСТАННЯ НЕЛЕГАЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Коли перевірка програмного забезпечення на підприємствах встановлює факт використання нелегального програмного забезпечення, настають невідворотні наслідки. З цієї інструкції ви дізнаєтесь про відповідальність, встановлену за таке використання.

ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖКОМСТАТУ

З цієї інструкції Ви дізнаєтесь про порядок проведення перевірки органами Держкомстату. Ситуація: Надмірні перевірки підприємств змушують керівників цих підприємств погоджуватись на хабар посадовій особі контролюючого органу для нормальної роботи підприємства. Ситуація передбачає, що підприємство не порушує закон та не повинно викликати особливу увагу у контролюючих органів.

ЯК ДІЗНАТИСЯ: ХТО СПРАВЖНІЙ ВЛАСНИК ПІДПРИЄМСТВА

З цієї інструкції ви дізнаєтесь, як отримати інформацію про те, хто є справжнім вигодоодержувачем (кінцевим бенефіціарним власником) юридичної особи в Україні. Ця інформація допоможе контролювати майновий стан чиновників, а також розуміти - на чию користь працює те чи інше підприємство, хто в кінцевому результаті отримує зиск з угод, які укладає юридична особа.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА

З цієї інструкції ви дізнаєтесь: як зареєструвати кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи в Україні, хто звільнений від цього обов’язку, і чи можлива відповідальність за невиконання вимог щодо повідомлення інформації про бенефіціарів.

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТОВАРУ: КОД МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Ви дізнаєтесь, яка відповідальність можлива, якщо під час митного оформлення вказати неправильний код товару згідно з УКТ ЗЕД, а також як захиститись від намагань митників змінити код товару для збільшення митних платежів

ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ

Надмірні перевірки підприємств змушують керівників цих підприємств погоджуватись на хабар посадовій особі контролюючого органу. Що треба знати, аби не давати хабарів?

ВІДШКОДУВАННЯ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

Хто і яким чином може отримати відшкодування ПДВ

НАДАННЯ ПОДАТКОВИХ ПІЛЬГ

Деякі питання отримання пільг при оплаті податків

ПЕРЕХІД НА ЄДИНИЙ ПОДАТОК

Хто має право здійснювати підприємницьку діяльність зі сплатою єдиного податку. Коли вам можуть відмовити у реєстрації платником ЄП.

ЯК ОТРИМАТИ БУДІВЕЛЬНУ ЛІЦЕНЗІЮ?

Про порядок та особливості отримання ліцензії на виконання будівельних робіт.

СТАНДАРТИ ПОДАЧІ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ

Великі, середні і малі - коли і яким чином різним підприємствам треба подавати звітність до фіскальних органів. Яка передбачена відповідальність за порушення встановлених правил.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ЗМІН ДО СТАТУТУ

Скільки коштує реєстрація змін до статуту і куди скаржитися, якщо реєстратор відмовляється виконати свої обов’язки

ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ

Про особливості здійснення перевірок Державною службою України з питань праці

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ?

З цієї інструкції ви дізнаєтесь, як розмістити зовнішню рекламу, отримавши відповідний дозвіл.

ПОЖЕЖНІ ПЕРЕВІРКИ

Надмірні перевірки підприємств з боку інспекторів-пожежників змушують керівників цих підприємств погоджуватись на хабар посадовій особі контролюючого органу для нормальної роботи підприємства. Як цього уникнути, якщо підприємство не порушує закон та не повинно викликати особливу увагу у контролюючих органів?